انتخاب بهترین راهکار برای رشد شکمبه گوساله شیری و مصرف خوراک جامد
انتخاب بهترین راهکار برای رشد شکمبه گوساله شیری و مصرف خوراک جامد

سمینار آنلاین سایت فید نویگیتر (Feed Navigator)با حضور دانشمندان علم خوراک برگزار می شود؛ انتخاب بهترین راهکار برای رشد شکمبه گوساله شیری و مصرف خوراک جامد سایت علمی، تخصصی فید نویگیتر( Feed Navigator)، یک سمینار آنلاین با حضور دانشمندان و استادان برتر علم خوراک با عنوان «بهترین راه برای رشد شکمبه گوساله شیری و مصرف […]

سمینار آنلاین سایت فید نویگیتر (Feed Navigator)با حضور دانشمندان علم خوراک برگزار می شود؛

انتخاب بهترین راهکار برای رشد شکمبه گوساله شیری و مصرف خوراک جامد

سایت علمی، تخصصی فید نویگیتر( Feed Navigator)، یک سمینار آنلاین با حضور دانشمندان و استادان برتر علم خوراک با عنوان «بهترین راه برای رشد شکمبه گوساله شیری و مصرف خوراک جامد» را برگزار می کند.

به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا)،این سمینار آنلاین(وبینار) به صورت رایگان در تاریخ ۳۱ اکتبر ( ۹ ابان ماه) ساعت ۴:۳۰ pm CET( به وقت پاریس) به مدت دقیقه اجرا می شود.

بر پایه این گزارش، اطلاعات به دست آمده اخیر نشان می دهد که پتانسیل تغذیه و مدیریت در طول چند ماه اول زندگی روی برنامه ریزی متابولیکی و در نتیجه عملکرد گاوهای شیری در آینده تاثیر دارد. بر همین اساس، در این سمینار، نظرات کارشناسان تغذیه گاوهای شیری در مورد راهکار های مختلف تغذیه قبل از شیر گرفتن و نتایج تحقیقات چند سال گذشته در مورد گوساله ها بررسی و مطرح می شود.

سخنرانان این سمینار آنلاین به قرار زیر هستند؛

 

جین بایرن

جین بایرن، سردبیر ارشد سایت فید نویگیتر،

 

دکتر مایکل استیل

دکتر مایکل استیل، استادیار دانشگاه آلبرتا کانادا

 

مگنس وستر گارد

مگنس وسترگارد، سرپرست گروه تحقیقاتی و دانشمند ارشد دانشگاه آرهوس دانمارک

 

دکتر والتر گریت

دکتر والتر گریت، دانشیار دانشگاه واگنینگن هلند

گفتنی است؛ علاقه مندان برای ثبت نام به نشانی زیر مراجعه کنند:

https://onlinexperiences.com/scripts/Server.nxp?LASCmd=AI:4;F:QS!10100&ShowKey=44352&AffiliateData=News-Web_Edito-ECN17_FEN