• شماره خبر : 32302
 • تاریخ انتشار : 11 فروردین 1397
 • پرینت این صفحه
 • اتحادیه پرورش دهندگان ملی از معرفی Stress Act استقبال می کند

  لایحه Stress Act که توسط مجلس نمایندگان ایالات متحده ارائه شده، به پرورش دهندگان دام و طیور در شرایط بحرانی اقتصادی کمک می کند.

  پرورش دهندگان ملی

  اتحادیه پرورش دهندگان ملی از معرفی Stress Act استقبال می کند

  لایحه Stress Act که توسط مجلس نمایندگان ایالات متحده ارائه شده، به پرورش دهندگان دام و طیور در شرایط بحرانی اقتصادی کمک می کند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از thepoultrysite، این لایحه که توسط اعضای مجلس، تام اممر، تام اوهالران، ریک نولان، دیوید یانگ، مارک پوکن، رادنی دیویس، میشل لوژان گریشام، جان کاتکو و چلی پینگری ارائه شده است، برای پرورش دهندگان و دامداران خانگی که با کاهش ۵۲ درصدی ۵ ساله سود خالص دست و پنجه نرم می کنند، کمک قابل توجهی محسوب می شود.

  این لایحه مجددا مجوز شبکه کمک به استرس زراعت و مزرعه (FRSAN) را ارائه می دهد. این برنامه ابتدا در سال ۲۰۰۸ برای رفع استرس پرورش دهندگان ارائه گردید اما از آن زمان، تامین مالی نشده است. راجر جانسون، رئیس اتحادیه پرورش دهندگان ملی (NFU)، در ارتباط با این لایحه، بیانیه زیر را صادر کرد:

  «پرورش و دامداری شغلی بسیار پرتنش است. همانطور که رکود در اقتصاد مزرعه بدتر می شود، بسیاری از تولیدکنندگان خود را در وضعیت بحران مالی قرار می بینند. متأسفانه، بسیاری از پرورش دهندگان و دامداران خانوادگی، در زمان فشارهای شدید از دسترسی به حمایت لازم برخوردار نیستند. FRSAN  از طریق مالی مشارکت خواهد کرد تا حامیان مزرعه را آموزش دهد، خطوط تلفنی کمکی  تأسیس کند و  خدمات حمایتی  ارائه دهد.»

  «NFU برای مدت طولانی از این منابع حمایت کرده است و از تلاش نمایندگان اممر و اوهالران استقبال می کنیم تا پرورش دهندگان خانوادگی حمایت لازم برای حفظ سلامتی در این زمان های سخت را دریافت کنند. ما از کنگره می خواهیم که FRSAN را تقویت کند و  کمک مالی قابل توجهی در لایحه پرورش بعدی ارائه دهد.»

  منبع: http://www.thepoultrysite.com/

   

   


  دیدگاه بگذارید

  avatar
    عضویت  
  Notify of