ارزیابی ۴ هزار کارشناس وزارت جهاد کشاورزی برای تربیت مدیران آینده
ارزیابی ۴ هزار کارشناس وزارت جهاد کشاورزی برای تربیت مدیران آینده

ارزیابی ۴ هزار کارشناس وزارت جهاد کشاورزی برای تربیت مدیران آینده محمدرضا طلایی در جلسه شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان تأکید کرد: جایگاه سازمانی سازمان جهاد کشاورزی در استان باید هر چه سریع‌تر در راستای اصلاح ماده ۲۹ قانون مدیریت خدمات کشوری تعیین تکلیف گردد. وی با بیان این که کاهش […]

ارزیابی ۴ هزار کارشناس وزارت جهاد کشاورزی برای تربیت مدیران آینده

محمدرضا طلایی در جلسه شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان تأکید کرد: جایگاه سازمانی سازمان جهاد کشاورزی در استان باید هر چه سریع‌تر در راستای اصلاح ماده ۲۹ قانون مدیریت خدمات کشوری تعیین تکلیف گردد.

وی با بیان این که کاهش هزینه‌ها در بخش تولید محصولات کشاورزی باید در سرلوحه امور قرار گیرد، گفت: استان گیلان نقش اساسی و تاثیرگذاری در تولید برنج به عنوان یکی از محصولات استراتژیک کشاورزی کشور دارد.

طلایی تصریح کرد: برای انجام مأموریت‌ها و بخشی از وظایف حوزه کشاورزی باید از ظرفیت بخش خصوصی، تشکل‌ها و نظام مهندسی کشاورزی استفاده کرد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با تأکید بر این که جذب نیروی انسانی در وزارتخانه منحصراً باید در فضای رقابتی و از طریق آزمون صورت پذیرد، اظهار کرد: باید از این به بعد تنها شاهد حضور نخبگان و کارشناسان شایسته و زبده در بخش باشیم.

وی با اشاره به این که بیش از ۴ هزار نفر از کارشناسان وزارتخانه در سراسر کشور در قالب نظام شایسته‌سالاری و تربیت مدیران آینده مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند، بیان داشت: از این پس توانمندسازی بخشی از این افراد در دستور کار معاونت توسعه مدیریت و منابع قرار دارد.