بهینه سازی تصمیم گیری ها با یکپارچه سازی مجموعه داده ها
بهینه سازی تصمیم گیری ها با یکپارچه سازی مجموعه داده ها

جدید ترین روش های تحلیل داده های آماری؛ بهینه سازی تصمیم گیری ها با یکپارچه سازی مجموعه داده ها   به گزارش «فیوچرفارمینگ»، اندازه گیری های میدانی شرکت ( اربل لبز )در مدل ها و نظریه ها ی محصول زارویو (xarvio)ادغام خواهد شد. شرکت (اربل لبز و باسف) در زمینه راهکارهای کشاورزی دیجیتال زارویو توافق […]

جدید ترین روش های تحلیل داده های آماری؛

بهینه سازی تصمیم گیری ها با یکپارچه سازی مجموعه داده ها

 

به گزارش «فیوچرفارمینگ»، اندازه گیری های میدانی شرکت ( اربل لبز )در مدل ها و نظریه ها ی محصول زارویو (xarvio)ادغام خواهد شد.

شرکت (اربل لبز و باسف) در زمینه راهکارهای کشاورزی دیجیتال زارویو توافق کرده اند تا اندازه گیری های میدانی اربل را با مدل ها و نظریه های زارویو ادغام شود. به طوری که یکپارچه سازی مجموعه داده های اربل با  (xarvio Field Manager ) در راستای بهینه کردن تصمیم گیری ها در زمینه تولید محصول انجام شود.

 

اندازه گیری میزان بارش با استفاده از صدا

Arable Mark  روشی را برای اندازگیری میزان بارش با استفاده از صوت ایجاد کرده است؛ به طوری که با بهره بردن از دستگاه دیسدرومتر صوتی در صدد جایگزین کردن روشهای سنتی پیشن همچون سطلهای سنجش باران است.

به گفته دست اندرکاران اربل، قابلیت های سنجش چند طیفی باعث شده تا چگونگی واکنش گیاهان به شرایط میدانی را در زمان واقعی نشان دهد. همچنین اربل از آخرین نسل اتصال بی سیم اینترنت LTE-M پشتیبانی می کند. این سیستم می تواند اندازه گیری آب و هوا، پارامترهای بهداشتی گیاهان و بیش از ۴۰ معیار اندازه گیری اضافی میدانی را مد نظر قرار دهد و با هم ترکیب کند.

 

تکمیل و توسعه مداوم مدل های یادگیری ماشین

این همکاری بر اساس طرح پایلوت در بازه زمانی ۲۰۱۸-۲۰۱۹ در صدها مکان انجام شده است و شرکت هایی از آرژانتین، برزیل، فرانسه، آلمان و انگلیس هم در آن حضور داشته اند. علاوه بر این مدل های یادگیری ماشین اربل، به طور مداوم از طریق شبکه جهانی و ۲۵ سایت تحقیقاتی کالیبراسیون و اعتبار سنجی در بیش از از ۱۲ منطقه آب و هوایی، در حال تکمیل و بهبود است تا از درستی و قابل اعتماد بودن داده ها ی ارایه شده، اطمینان حاصل شود.

 

جف اسپنسر، سرپرست فناوری بخش دیجیتال فارمینگ( Digital Farming) باسف، گفت: “مشتریان ما انتظار توصیه های دقیق و کامل تری دارند. طی ۲ سال گذشته Arable Mark را به طور گسترده آزمایش کرده ایم و اطمینان داریم که با این راه حل یکپارچه بتوانیم از مشتریان خود حمایت کنیم تا کسب و کارشان سودآورتر و پایدارتر باشد. ”