والی‌زاده، سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد‌کشاورزی شد
والی‌زاده، سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد‌کشاورزی شد

با حکم دکتر خاوازی: والی‌زاده، سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد‌کشاورزی شد ساسان والی‌زاده از مدیران با سابقه رسانه ای و فعال فرهنگی با حکم دکتر خاوازی، وزیر جهاد کشاورزی به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)؛ ساسان […]

با حکم دکتر خاوازی:

والی‌زاده، سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد‌کشاورزی شد

ساسان والی‌زاده از مدیران با سابقه رسانه ای و فعال فرهنگی با حکم دکتر خاوازی، وزیر جهاد کشاورزی به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)؛ ساسان والی‌زاده از مدیران با سابقه رسانه ای و فعال فرهنگی با حکم دکتر خاوازی، وزیر جهاد کشاورزی به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب شد.

در حکم خاوازی آمده است: « با توجه به سوابق مفید و تجربیات جنابعالی به موجب این حکم به سمت سرپرستی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی منصوب می شوید. امیدوارم ضمن تعامل و همکاری با رسانه‌های جمعی و پاسخگویی و تبیین سیاست‌ها و برنامه‌ها و اهداف و خط مشی‌های وزارت متبوع اقدام نمایید»والی زاده پیش از این، مدیرکلی اطلاع‌رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام، مدیرکلی امور رسانه ای ریاست جمهوری و مدیرعاملی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) را در کارنامه دارد.

تحصیلات والی زاده چند رشته ای است و علاوه بر دکترای زبان و ادبیات فارسی، دارای مهندسی زراعت و اصلاح نباتات است. او همچنین در حوزه مدیریت سایبری تحصیل کرده و کارشناس ارشد ارتباطات است.

«پلی پلوئیدی در اصلاح نباتات» از کتاب‌های تحسین شده والی زاده در حوزه ژنتیک گیاهی است که از سوی انتشارات امرود به چاپ رسیده است.

مدیرمسئولی و سردبیری نشریات مختلف از جمله مجله‌های برداشت، سرو و گفتار سبز از دیگر سوابق والی زاده است.والی زاده دبیر سابق کمیته ارزیابی خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری کشور و معاون فرهنگی سازمان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بوده است.

پیش از این سید شهاب سید محسنی سرپرستی روابط عمومی این وزارت خانه را به عهده داشت‌.