• شماره خبر : 56588
 • تاریخ انتشار : 30 مهر 1399
 • پرینت این صفحه
 • تجمع پرورش دهندگان مرغ تخمگذار کشور در اعتراض به عملکرد اتحادیه میهن

  جمعی از پرورش دهندگان مرغ تخمگذار سراسر کشور در روز 99/7/28 در محل اتحادیه مرکزی میهن با محوریت اعتراض به عملکرد و درخواست کناره گیری و استعفای مسالمت آمیز هیات مدیره اتحادیه تجمع نمودند.

  جمعی از پرورش دهندگان مرغ تخمگذار سراسر کشور در روز ۹۹/۷/۲۸ در محل اتحادیه مرکزی میهن با محوریت اعتراض به عملکرد و درخواست کناره گیری و استعفای مسالمت آمیز هیات مدیره اتحادیه تجمع نمودند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا)؛ جمعی از پرورش دهندگان مرغ تخمگذار سراسر کشور با محوریت اعتراض به عملکرد و درخواست کناره گیری و استعفای مسالمت آمیز هیات مدیره اتحادیه تجمع نمودند.

  ماحصل این تجمع منجر به تنظیم صورتجلسه ای شد که به شرح ذیل می باشد:

  در روز دوشنبه ۲۸/۷/۹۹ با اراده استوار و حضور یکپارچه جمع کثیری از تولید کنندگان به نمایندگی پرورش دهندگان مرغ تخمگذار سراسر کشور و پس از پیگیری مستمر و اجماع اکثریت همکاران محترم صنف در محل اتحادیه مرکزی میهن تجمعی با محوریت اعتراض به عملکرد و درخواست کناره گیری و استعفای مسالمت آمیز هیات مدیره آن اتحادیه صورت پذیرفت که بنابر اتحاد و همصدایی همه حاضران و تاکید جدی بر اجرای خواسته خود و با توجه به حضور نمایندگان سازمان تعاون روستایی بعنوان ناظران جلسه ضمن تبادل نظر جمعی با اجماع حاضران تصمیمات به شرح زیر جهت اصلاح و ساماندهی وضعیت اتحادیه اتخاذ گردید:

  ۱- نامه اعتراض جمعی به عملکرد اتحادیه میهن و درخواست استعفای هیات مدیره قرائت و به امضای حاضران رسید که بعنوان سند مطالبه عمومی بخش به نمایندگان ناظر دولتی جهت رسیدگی فوری تقدیم گردید.

  ۲- بازرس کنونی اتحادیه میهن جناب آقای بازدار درجلسه نسبت به تنظیم و تحویل نامه درخواست برگزاری مجامع عمومی عادی و فوق العاده به منظور انجام اصلاحات اساسنامه ای و ارجاع موضوعات مورد مطالبه تولیدکنندگان بخش به مجامع عمومی جهت ساماندهی هرچه سریعتر وضعیت اتحادیه اقدام نمود.

  ۳- مقرر گردید درخواست کتبی حداقل ۳ عضو از ۱۴ تشکل عضو اتحادیه میهن جهت برگزاری فوری مجامع عمومی، تجدید انتخابات هیات مدیره و اصلاحات لازم در اساسنامه با فوریت به بازرس اتحادیه تحویل و موضوع از طریق ایشان پیگیری گردد که نمایندگان اتحادیه های تهران، اصفهان و آذربایجان شرقی آمادگی خود را اعلام نمودند.

  ۴- با توجه حضور ۳نفر از ۷نفر اعضای هیات مدیره اتحادیه میهن، با اجماع حاضران درخواست استعفای اعضای حاضر در جلسه مطرح گردید که تنها جناب آقای دکتر نبی پور نماینده استان تهران با شهامت پیشقدم شده و برای استعفا اعلام آمادگی نمودند.

  ۵- با اجماع حاضران و به منظور همگرایی و هماهنگی در تبادل نظرات فنی و پیگیری مطالبات صنفی؛ همچنین انجام اصلاحات اساسنامه و ساختاری همچنین ساماندهی امور اتحادیه در اسرع وقت با مشارکت نمایندگان صاحب صلاحیت و شناخته شده صنف، ۹نفر از حاضران مورد اعتماد انتخاب گردیدند تا اقدامات لازم را در راستای مصالح صنعت پیگیری و عملیاتی نمایند.

  منتخبان عبارتند از آقایان:

  ۱- غلامرضا رسول زاده (قزوین)

  ۲- سیدحسین صنیع خانی (تهران)

  ۳- سیدشهاب افضل (اصفهان)

  ۴- محمدرضا فلاحتی (آذربایجان شرقی)

  ۵- غلامرضا نصرت (البرز)

  ۶- حقانی (خراسان رضوی)

  ۷- محمد خداپرست (قم)

  ۸- سعید ملک زاده (گلستان)

  ۹- حمیدرضا کوچک کاشانی (کاشان)

  و آقای کاشانی به نمایندگی جمع ۹ نفره فوق جهت طی فرآیندهای اداری معرفی گردیدند.

  تجمع پس از تدوین و امضای صورتجلسات در ساعت ۱۶:۳۰ خاتمه یافت.


  کلید واژه ها:
  ,

  دیدگاه بگذارید

  avatar
    عضویت  
  Notify of