یازدهمین جشنواره رسانه های کشاورزی در خرداد ماه برگزار می گردد
یازدهمین جشنواره رسانه های کشاورزی در خرداد ماه برگزار می گردد
یازهمین جشنواره رسانه های کشاورزی توسط سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در خردادماه سالجاری برگزار می گردد.

یازهمین جشنواره رسانه های کشاورزی توسط سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در خردادماه سالجاری برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی و صنایع غذایی ایران(اگنا)؛ جشنواره رسانه های کشاورزی  (یادواره شهید آوینی )۱۴۰۱ دارای محورهای موضوعی رسانه در فعالیت های آموزشی، ترویجی با موضوعات ویژه آب، سلامت غذا (سم و کود) و نهاده های دامی و همچنین رسانه در فعالیت های آموزشی ترویجی با موضوعات آزاد می باشد که در خردادماه سال جاری برگزار خواهد شد.

بخش های مختلف جشنواره شامل بخش مسابقه، بخش ویژه، بخش کارگاهی و بخش جانبی می باشد.

بنا بر این گزارش بخش مسابقه شامل  برنامه های رادیویی و تلویزیونی ملی و استانی، رسانه های نوشتاری (نشریه ترویجی، هندبوک، بروشور، پوستر، دستورالعمل فنی)، نشریه های تخصصی (سرمقاله، یادداشت، گزارش تحلیلی و نقد، گزارش خبری، مقاله علمی و ترویجی، تازه های علم و فنآوری کشاورزی، تیتر برتر)، پایگاه های خبری و خبرگزاری (سرمقاله، یادداشت، گزارش تحلیلی و نقد، گزارش خبری، مقاله علمی و ترویجی، تازه های علم و فنآوری کشاورزی، تیتر برتر، عکس، کشاورز-خبرنگار افتخاری، استارت آپ های بخش کشاورزی، اپلیکیش های کشاورزی، ویدئو کلیپ و نماهنگ، تورمجازی آموزشی- ترویجی، فیلم آموزشی – ترویجی و داستانی(ترویجی) می باشد.

 

بخش کارگاهی و سخنرانی این جشنواره شامل تکنیکهای تولید موشن گرافی، تکنیکهای تولید انیمیشن (دوبعدی و سه بعدی) و تکنیکهای تولید اپلیکیشن با پلتفرم طراحی می باشد.

بخش جنبی این جشنواره متشکل از نمایشگاه از فعالیتهای رسانه ای استانهای کشور (بصورت مجازی) و نمایشگاه عکس می باشد.

همچنین در بخش ویژه آثاری که در موضوع آب، سلامت غذا (سم و کود) و نهاد ههای دامی به دبیرخانه جشنواره ارسال شوند در بخش ویژه بررسی و داوری خواهد شد.

بنا بر اعلام معاونت آموزش و ترویج سازمان تات برای هر اثر فرم مربوط در این لینک می باشد که می بایستی بصورت مجزا تکمیل و به پیوست از طریق ایمیل به آدرس  mosabeghe_film@iate.ir ارسال گردند، همچنین مهلت ارسال آثار تا ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ می باشد.

دستورالعمل ارسال آثار به این جشنواره از این لینک قابل دانلود می باشد.

  • نویسنده : محمد مسعودی