آرد گران نشده است
آرد گران نشده است

سامانه ثبت درخواست آرد یک دی راه اندازی می‌شود؛ آرد گران نشده است رئیس اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه حجیم گفت: از ابتدای دی، سامانه ثبت درخواست آرد توسط نانوایی‌ها در کشور اجرایی می‌شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران ( اگنا) ؛ به نقل از خبرنگاران جوان ، محمدجواد کرمی رئیس اتحادیه نانوایان […]

سامانه ثبت درخواست آرد یک دی راه اندازی می‌شود؛

آرد گران نشده است

رئیس اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه حجیم گفت: از ابتدای دی، سامانه ثبت درخواست آرد توسط نانوایی‌ها در کشور اجرایی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران ( اگنا) ؛ به نقل از خبرنگاران جوان ، محمدجواد کرمی رئیس اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه حجیم صنعتی، درباره شرایط توزیع آرد در نانوایی ها بیان کرد: هم اکنون کمبودی در توزیع آرد در نانوایی برای پختن نان وجود ندارد؛ طی ماه های گذشته سامانه‌ای برای خرید آرد توسط نانوایان طراحی شده که از این طریق آن می‌توانند آرد مورد نیاز را تهیه کنند.

او گفت: از ابتدای دی امسال، سامانه ثبت درخواست نان توسط نانوایی ها در سراسر کشور اجرایی می شود.

رئیس اتحادیه نانوایان نان حجیم و نیمه حجیم صنعتی با اشاره به اینکه قیمت آرد مصوب است و هیچ کارخانه‌ای نباید افزایش قیمتی برای آن داشته باشد، تصریح کرد: اگر تخلفی در فروش آرد به نانوایی ها صورت گیرد سازمان تعزیرات با آن‌ها برخورد می‌کند.

کرمی در پاسخ به این پرسش که هم اکنون افزایش قیمتی برای نان‌های حجمی در بازار داریم یا خیر؟ افزود: قیمت نان طی چند ماه اخیر توسط استانداری مشخص شد و همه نانوایان ملزم اند که براساس آن نرخ نامه نان خود را به مردم بفروشند و درصورت تخلف، افراد می‌توانند با شماره ۷۷۱۹۴-۲۸ و سامانه ۱۲۴ تماس بگیرند.

رئیس اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه حجیم در ادامه از قیمت نان‌های پرمصرف در بازار خبر داد و اظهار کرد: نان باگت فرانسوی ۱۵۰۰ تومان، باگت فرانسوی بزرگ کنجدی ۳۰۰۰ تومان، باگت فرانسوی ساده ۲۵۰۰ تومان، نان همبرگر کنجدی ۱۵۰۰ تومان، نان بربری معمولی ۲۰۰۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.