مدیر سازمان تعاون روستائی آذربایجان شرقی گفت: بیش از 11 هزار تن انواع محصولات کشاورزی و دامی درسه ماهه اول سال 94 بصورت توافقی از کشاورزان خریداری و در بازارهای داخل و خارج از استان به فروش رسیده است . به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، مهندس عبداله محمدفام با بیان این مطلب گفت: […]

مدیر سازمان تعاون روستائی آذربایجان شرقی گفت: بیش از 11 هزار تن انواع محصولات کشاورزی و دامی درسه ماهه اول سال 94 بصورت توافقی از کشاورزان خریداری و در بازارهای داخل و خارج از استان به فروش رسیده است .
به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، مهندس عبداله محمدفام با بیان این مطلب گفت: این محصولات شامل تولیدات باغی، دامی از قبیل میوه و تره بار ، مواد پروتئینی و لبنی به ارزش 99 میلیارد ریال از کشاورزان و دامداران خریداری شده است .
وی هدف از خرید توافقی محصولات کشاورزی را کمک به کشاورزان و دامداران در جهت فروش محصولات، جلوگیری از زیان دولت در خریدهای تضمینی، کاهش نقش دلالان و کاستن فاصله تولید به مصرف عنوان کرده و افزود: خریدهای توافقی محصولات کشاورزی فوق الذکر توسط اتحادیه ها و شرکت های تعاونی روستائی و کشاورزی سراسر استان انجام می گیرد.