• شماره خبر : 54758
 • تاریخ انتشار : 17 شهریور 1399
 • پرینت این صفحه
 • Sommet برگزار نمی گردد؛ کرونا حتی به بزرگترین نمایشگاه دام فرانسه نیز رحم نکرد

  مسوولین برگزاری بزرگترین نمایشگاه دام فرانسه موسوم به Sommet De L'elevage بدلیل آنچه با عنوان «بدتر شدن شرایط بهداشت عمومی مرتبط با اپیدمی کوید -19 در فرانسه» عنوان داشتند، برگزاری این رویداد را برای سال جاری میلادی لغو کردند.

  نمایشگاه دام Sommet

  مسوولین برگزاری بزرگترین نمایشگاه دام فرانسه موسوم به Sommet De L’elevage بدلیل آنچه با عنوان «بدتر شدن شرایط بهداشت عمومی مرتبط با اپیدمی کوید -۱۹ در فرانسه» عنوان داشتند، برگزاری این رویداد را برای سال جاری میلادی لغو کردند.

  به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)؛ با توجه به ایمیل رسیده به دفتر این رسانه، مسوولین برگزاری بزرگترین نمایشگاه دام فرانسه بدلیل آنچه با عنوان «بدتر شدن شرایط بهداشت عمومی مرتبط با اپیدمی کوید -۱۹ در فرانسه» عنوان داشتند، برگزاری بیست و نهمین دوره نمایشگاه Sommet De L’elevage 2020 را لغو نمودند.

  بنا بر این گزارش،  مقامات محلی بخش Puy-de-Dome (محل برگزاری نمایشگاه) اعلام داشتند با توجه به اینکه سلامت بازدیدکنندگان و غرفه داران برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به محدودیتهای اعمال شده جهت بازدید حداکثر ۵۰۰۰ نفر در روز از نمایشگاه های تخصصی، دیگر نمی توانند با مسئولان برگزاری نمایش جهت برگزاری آن موافقت کنند.

  لازم به ذکر است این پروتکل و محدودیت با توجه به اعلام امانوئل مکرون نخست وزیر در ۱۱ اوت اعمال شده است.

  در این رویداد آخرین دستاوردهای علمی و فنی در زمینه دام بزرگ و کوچک به همراه نژادهای معتبر دنیا به نمایش در می آند، این رویداد قرار بود در ۷ ، ۸ و ۹ اکتبر ۲۰۲۰ (۱۸-۱۶ مهر ماه ۹۹) برگزار شود.

  سازمان دهندگان این نمایشگاه در حال برنامه ریزی برای دوره ویژه ای از این رویداد برای سال ۲۰۲۱ میلادی هستند.

  از جمله برنامه های سی ام دوره این رویداد می توان به  برگزاری سی امین سالگرد برگزاری، ۴ روزه شدن دوره نمایشگاه ، ساماندهی فضای باز نمایشگاهی و افتتاح یک سالن جدید به مساحت ۱۰ هزار متر در محل برگزاری اشاره نمود. سی ام دوره این نمایشگاه به مدت ۴ روز از تاریخ ۵ تا ۸ اکتبر ۲۰۲۱ (۱۶-۱۳ مهرماه ۱۴۰۰) برگزار خواهد شد


  دیدگاه بگذارید

  avatar
    عضویت  
  Notify of