• شماره خبر : 64837
 • تاریخ انتشار : 8 خرداد 1400
 • پرینت این صفحه
 • نام موسسه رازی در بین ۳۷ واکسن ساز معتبر جهان

  روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی، از موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در کنار 37 شرکت معتبر واکسن سازی جهان که وارد مرحله دوم کارآزمایی بالینی واکسن کووید 19 شده اند، خبر داد.

  اخبار بین المللی:

  نام موسسه رازی در بین ۳۷ واکسن ساز معتبر جهان

  روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی، از موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در کنار ۳۷ شرکت معتبر واکسن سازی جهان که وارد مرحله دوم کارآزمایی بالینی واکسن کووید ۱۹ شده اند، خبر داد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا)؛به نقل از روابط عمومی موسسه رازی، روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی از روند کارآزمایی بالینی واکسن های کرونا در جهان، از موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در کنار ۳۷ شرکت برتر جهان که وارد فاز دوم کارآزمایی بالینی واکسن کووید ۱۹ شده اند، نام برد.

  در بخشی از این گزارش با اشاره به آغاز کارآزمایی واکسن رازی کووپارس آمده است: در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۲۱ ایران آغاز مطالعات بالینی دومین واکسن تولید داخل با نام “رازی کووپارس” که توسط موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی تولید می شود، را اعلام کرد.”

  این نشریه در ادامه گزارش داده: “واکسن رازی کووپارس یک واکسن ساب یونیت از پروتئین اسپایک ویروس کرونا است که دو دوز تزریقی و یک دوز استنشاقی دارد.”

  لینک مقاله فوق به آدرس ذیل است:

  https://www.nytimes.com/interactive/2020/science/coronavirus-vaccine-tracker.html


  دیدگاه بگذارید

  avatar
    عضویت  
  Notify of