تسریع در انجام مبادلات تجاری کشاورزی ایران و چین
تسریع در انجام مبادلات تجاری کشاورزی ایران و چین
در سفر معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی به همراه هیات ایرانی به چین، بر تسریع در انجام مبادلات تجاری و صادرات و واردات محصولات کشاورزی بین 2 کشور تاکید شد.

شاهپور علائی‌مقدم معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی؛

تسریع در انجام مبادلات تجاری کشاورزی ایران و چین

در سفر معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی به همراه هیات ایرانی به چین، بر تسریع در انجام مبادلات تجاری و صادرات و واردات محصولات کشاورزی بین ۲ کشور تاکید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، شاهپور علائی‌مقدم معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی در سفر به چین در همایش کمیسیون مشترک تجاری و اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین به ریاست وزیر اقتصاد و دارایی ایران و وزیر بازرگانی چین شرکت کرد.

در این سفر برای تسریع در مبادلات تجاری و صادرات و واردات محصولات کشاورزی بین دو کشور، مذاکراتی بین شاهپور علائی‌مقدم معاون وزیر جهاد کشاورزی و محمد رضوانی‌فر رئیس کل گمرک ایران با رئیس کل گمرگ کشور چین انجام شد.

در ادامه این سفر، نشست مشترک معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی ایران با مدیرعامل انجمن شیلات کشور چین برای توسعه صادرات محصولات شیلاتی به چین و سرمایه‌گذاری مشترک در صنعت صید و صیادی و آبزی‌پروری صورت گرفت.