نمایش آخرین دستاوردها و محصولات دنیا برای فعالان کشاورزی و صنایع غذایی
نمایش آخرین دستاوردها و محصولات دنیا برای فعالان کشاورزی و صنایع غذایی

هشتاد و دومین نمایشگاه «هفته سبز برلین» بهمن ماه برگزار می شود نمایش آخرین دستاوردها و محصولات دنیا برای فعالان کشاورزی و صنایع غذایی   هشتاد و دومین دوره نمایشگاه هفته سبز برلین green week 2017، به عنوان بزرگ‌ترین محل نمایش آخرین دستاوردها، تکنولوژی و محصولات کشاورزی و مواد غذایی در جهان، در شهر برلین(آلمان) […]

هشتاد و دومین نمایشگاه «هفته سبز برلین» بهمن ماه برگزار می شود

نمایش آخرین دستاوردها و محصولات دنیا برای فعالان کشاورزی و صنایع غذایی

 

هشتاد و دومین دوره نمایشگاه هفته سبز برلین green week 2017، به عنوان بزرگ‌ترین محل نمایش آخرین دستاوردها، تکنولوژی و محصولات کشاورزی و مواد غذایی در جهان، در شهر برلین(آلمان)  بهمن ماه امسال برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا)، نمایشگاه هفته سبز برلین امسال در تاریخ ۱ تا ۱۰ بهمن ماه ( ۲۰-۲۹ ژانویه ۲۰۱۷ ) برگزار می شود. این نمایشگاه بخش های مختلف شامل: خشکبار، مواد غذایی، غذاهای آماده طبخ، روغن‌های خوراکی، چای، نان و ماکارونی، فراورده‌های گوشتی، سوسیس و کالباس، تجهیزات و وسایل نگهداری باغبانی، گل و گیاه، کود و انواع بذر، پرورش حیوانات خانگی، دام و طیور، انواع میوه و سبزیجات، غذاهای منجمد، لوازم ماهیگیری، غذاهای دریایی، ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی و جنگل‌بانی، لوازم شکار، انواع نوشیدنی ها، شیر و فراورده‌های لبنی را پوشش می دهد.

بر پایه این گزارش، در سال ۲۰۱۶، تعداد ۱۵۵۰ غرفه دار از ۶۵ کشور جهان در گرین ویک حضور داشتند و ۳۸۰ هزار نفر از کشورهای مختلف از آن بازدید کردند. هم چنین نمایشگاهgreen week 2016  توانسته سطح رضایت ۹۱ درصدی بازدیدکنندگان را فراهم آورد.

گفتنی است؛ نمایشگاه «هفته سبز برلین» از سال ۱۹۲۶ در شهر برلین آلمان آغاز به کارکرده و از آن پس بصورت هر ساله برگزار می شود؛ نمایشگاه ۲۰۱۷ هشتاد و دومین دوه وقوع گرین ویک است.

در همین راستا، آژانس هواپیمایی پیشواز، به عنوان بزرگترین برگزارکننده تورهای نمایشگاهی، این دوره نیز همچون ادوار پیشین، مجری مستقیم تور بازدید از نمایشگاهgreen week  آلمان است.

پیشواز با سال ها تجربه در برگزاری تورهای اروپایی و به ویژه نمایشگاهی، یقینا می تواند سفری خاطره انگیز و بی دغدغه را برای فعالان بخش کشاورزی و صنایع غذایی ایران رقم بزند.

راه های کسب اطلاعات بیشتر در ادامه قید شده است.

(۰۲۱)۶۶۹۰۱۹۱۸-۰۹۱۲۸۱۸۲۵۷۵

http://telegram.me/pishvaztours

http://instagram.com/pishvaztours