معاون اول رئیس‌جمهوری ۲ کارخانه در فیروزکوه افتتاح کرد
معاون اول رئیس‌جمهوری ۲ کارخانه در فیروزکوه افتتاح کرد

افتتاحیه ; معاون اول رئیس‌جمهوری ۲ کارخانه در فیروزکوه افتتاح کرد مراسم بهره‌برداری ۲ طرح صنعتی و تولیدی در شهرستان فیروزکوه استان تهران با حدود ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری روز سه‌شنبه با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران ( اگنا ) , به نقل از ایرنا این طرح‌ها […]

افتتاحیه ;

معاون اول رئیس‌جمهوری ۲ کارخانه در فیروزکوه افتتاح کرد

مراسم بهره‌برداری ۲ طرح صنعتی و تولیدی در شهرستان فیروزکوه استان تهران با حدود ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری روز سه‌شنبه با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران ( اگنا ) , به نقل از ایرنا این طرح‌ها شامل شرکت تولیدی «شیوا» فعال در زمینه تولید شیرینی آردی و آدامس برپایه صمغ طبیعی و نیز یک شرکت دیگر تولیدکننده آبمیوه موسوم به «عالیفرد» است.

واحد تولید شیرینی آردی با اعتباری افزون بر ۲۴۰ میلیارد تومان اعتبار در مساحت یکصد هزار مترمربع ایجاد شده و ۵۵۰ نفر را مشغول به کار کرده است.

کارخانه تولید آبمیوه و انواع مالت نیز با اعتبار ۲۵۰ میلیارد تومان در مساحتی بالغ بر ۲۰۷ هزار و ۸۹۶ مترمربع احداث و ۶۴۰ نفر در آن شاغل شده‌اند.

این واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی علیدره شهرستان فیروزکوه واقع در شمال شرق تهران قرار دارند.

به گزارش ایرنا پیش از این دو طرح نیز، معاون اول رئیس جمهوری، مرکز اصلاح دام سبک که شرکتی دانش بنیان است را در فیروزکوه با اعتباری افزون بر ۱۲ میلیارد تومان افتتاح کرد.

وزیران جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت و نیز استاندار تهران در این سفر اسحاق جهانگیری را همراهی می‌کنند.

جهانگیری امروز پیش از سفر به فیروزکوه در شهرستان دماوند ۲ هزار طرح آموزشی کشور از جمله ۱۰ هزار کلاس درس جدید را به صورت همزمان افتتاح کرد.

شهرستان فیروزکوه یکی از ۱۶ شهرستان استان تهران دارای دو بخش مرکزی و ارجمند و جمعیتی افزون بر ۳۳ هزار نفر در ۱۲۰ کیلومتری شمال شرقی پایتخت واقع شده است.

این شهرستان مرکز اتصال سه استان تهران، مازندران و سمنان است.