برگزاری نمایشگاه کشاورزی و دامپروری ایتالیا در بهمن ماه
برگزاری نمایشگاه کشاورزی و دامپروری ایتالیا در بهمن ماه

فتحی خبر داد: برگزاری نمایشگاه کشاورزی و دامپروری ایتالیا در بهمن ماه براساس اطلاعات دریافت شده از وزارت امور خارجه کشورمان، مقرر است نمایشگاه کشاورزی و دامپروری ایتالیا در تقویم زمانی ۱۹-۱۲ بهمن ماه سال جاری برابر با ۲۹ ژانویه تا اول فوریه ۲۰۲۰ میلادی در شهر ورونا ایتالیا برگزار شود. به گزارش پایگاه اطلاع […]

فتحی خبر داد:

برگزاری نمایشگاه کشاورزی و دامپروری ایتالیا در بهمن ماه

براساس اطلاعات دریافت شده از وزارت امور خارجه کشورمان، مقرر است نمایشگاه کشاورزی و دامپروری ایتالیا در تقویم زمانی ۱۹-۱۲ بهمن ماه سال جاری برابر با ۲۹ ژانویه تا اول فوریه ۲۰۲۰ میلادی در شهر ورونا ایتالیا برگزار شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا)؛به نقل از ایانا،هومن فتحی مدیرکل دفتر امور بین الملل و سازمان های تخصصی وزارت جهاد کشاورزی با اعلام این مطلب، افزود: شرکت کنندگان در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای فناوری در صنعت کشاورزی و دامپروری را به نمایش خواهند گذاشت.

وی با اشاره به این که پاویون ویژه بازار صنعت مرغداری نیز در نمایشگاه مزبور درنظر گرفته شده است، اظهار کرد: علاقه مندان به حضور در این نمایشگاه می توانند از طریق وب سایت www.fieragricola.com اطلاعات مورد نیاز را دریافت نمایند.