• شماره خبر : 50189
 • تاریخ انتشار : 1 خرداد 1399
 • پرینت این صفحه
 • ضرورت حمایت از سازمان های استانی و تعامل با شرکت های تابعه

  وزیر جهاد کشاورزی گفت: روسای سازمان جهاد کشاورزی استان ها در صف مقدم کار و فعالیت در وزارت جهاد کشاورزی هستند و باید حمایت لازم از آنان صورت پذیرد.

  وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد:

  ضرورت حمایت از سازمان های استانی و تعامل با شرکت های تابعه

  وزیر جهاد کشاورزی گفت: روسای سازمان جهاد کشاورزی استان ها در صف مقدم کار و فعالیت در وزارت جهاد کشاورزی هستند و باید حمایت لازم از آنان صورت پذیرد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)؛ به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، کاظم خاوازی عصر چهارشنبه در مراسم معارفه مشاور وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان ها و مشاور وزیر و رئیس امور مجامع و شرکت های این وزارت با بیان این مطلب، اظهار کرد: انتظار دارم مدیرکل امور استان ها، اطلاعات مستمر، به روز و بهنگام از وضعیت استان‌ها را ارائه کند تا بتوانیم تصویر دقیقی از فعالیت‌های در سطح کشور داشته باشیم.

  خاوازی یادآور شد: مهندس قدسی مدیرکل جدید دفتر هماهنگی امور استان ها، فردی است که از سطح مرکز جهاد کشاورزی استان فعالیت خود را شروع کرده و دارای تجارب و اشراف کامل به امور استان ها است و پیگیری خوبی در کارها دارد.

  وی بیان کرد: همچنین جا دارد از زحمات دکتر صفری مدیرکل پیشین امور استان ها تشکر کنم؛ وی، فردی با اخلاق بوده و در دوره مسئولیت، تلاش‌های زیادی داشته است.

  وزیر حهاد کشاورزی در ادامه خاطرنشان کرد: شرکت های زیر مجموعه های وزارت نیز نقش مهمی به عنوان پیشران فعالیت ها دارند و باید ارتباط تعامل و مناسبی بین وزارت و شرکت های زیر مجموعه برای توسعه کارها فراهم شود.

  خاوازی گفت: دکتر عرفانیان، مشاور وزیر و رئیس جدید گروه امور مجامع و شرکت ها، فردی جوان و آشنا به مسائل کشاورزی کشورهای منطقه بوده و امیدوارم بتواند در این مسئولیت بتواند منشاء اقدامات ارزشمندی باشد.


  دیدگاه بگذارید

  avatar
    عضویت  
  Notify of