• شماره خبر : 51637
 • تاریخ انتشار : 3 تیر 1399
 • پرینت این صفحه
 • افتتاح رسمی هجدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان و دامپزشکی اصفهان

  هجدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور با حضور 120 شرکت از 10 استان کشور 3 تا 6 تیرماه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در نمایشگاه بین المللی اصفهان افتتاح شد.

  افتتاح نمایشگاه دام و طیور اصفهان ۱۳۹۹

  هجدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور با حضور ۱۲۰ شرکت از ۱۰ استان کشور ۳ تا ۶ تیرماه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در نمایشگاه بین المللی اصفهان افتتاح شد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا)؛ این نمایشگاه در ۸ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی در حال برگزاری است و شرکت‌هایی از استان‌های اصفهان، قزوین، تهران، خراسان رضوی، چهارمحال و بختیاری، فارس، یزد، مازندران، البرز و قم در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و به ارائه توانمندی‌ها و پتانسیل‌های تولیدی، خدماتی و صادراتی خود می‌پردازند.


  شرکت های فعال در حوزه های ژنتیک، خوراک دام و طیور و آبزیان، مکمل‌های غذایی دام و طیور، تولید روغن و اسید چرب، لوازم مرغداری و جوجه‌کشی، تولید باسکول و تجهیزات دام و طیور و آبزیان در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته اند.


  لازم به ذکر است که بازدید از این نمایشگاه فقط برای متخصصان، کارشناسان و فعالان مرتبط با حوزه نمایشگاه مجاز می باشد.

  شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی مجری هجدهمین نمایشگاه دام، طیور، آبزیان و دامپزشکی اصفهان با ارائه دعوت‌نامه به متخصصان، کارشناسان و فعالان بخش‌های مرتبط با نمایشگاه دام و طیور، آبزیان و دامپزشکی، زمینه بازدید این عزیزان از نمایشگاه را فراهم کرده است.


  این دعوت‌نامه‌ها به صورت کارت‌های دعوت چاپی، پیامک، نامه و یا دعوت‌نامه‌های الکترونیک در اختیار متخصصان قرار گرفته است و آنها می‌توانند با مراجعه به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان و ارائه دعوتنامه، از نمایشگاه بازدید نمایند.


  هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور، آبزیان و دامپزشکی از ساعت ۱۰ تا ۱۸ روزهای سوم تا ششم تیرماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان پذیرای متخصصان، کارشناسان و فعالان مرتبط با حوزه نمایشگاه می باشد.


  دیدگاه بگذارید

  avatar
    عضویت  
  Notify of