• شماره خبر : 64670
 • تاریخ انتشار : 3 خرداد 1400
 • پرینت این صفحه
 • فناوران ایرانی به نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی سوریه می‌روند

  یک هیات تجاری متشکل از فناوران و صنعتگران کشورمان با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برای بازدید از نمایشگاه بین‌الملی کشاورزی سوریه به دمشق اعزام می‌شوند.

  با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛

  فناوران ایرانی به نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی سوریه می‌روند

  یک هیات تجاری متشکل از فناوران و صنعتگران کشورمان با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برای بازدید از نمایشگاه بین‌الملی کشاورزی سوریه به دمشق اعزام می‌شوند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)؛به نقل از ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برگزاری «وبینار آشنایی با بازار صنعت گیاهان دارویی و معطر سوریه» فرصتی مناسبی برای توسعه روابط تجاری و فناورانه میان ایران و سوریه است.

  «وبینار آشنایی با بازار صنعت گیاهان دارویی و معطر سوریه» که به همت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اواخر فروردین ماه سال جاری برگزار شد، زمینه‌ای برای اعزام یک هیات تجاری و فناور ایرانی گیاهان دارویی و معطر به کشور سوریه و بازدید از نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی اگریتکس ۲۰۲۰ دمشق و خطوط تولید در شهر حلب فراهم کرد.

  هدف اصلی برگزاری این وبینار، شناخت دقیق بازار و بررسی زمینه‌ها و فرصت‌های تعامل اثربخش دو کشور برای فعالان ایرانی در این بخش بود.

  در همین راستا و پیرو برگزاری این وبینار با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فناوران و صنعتگران ایرانی برای بازدید از نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی سوریه به دمشق اعزام می شوند.

  در این سفر ۵ روزه که ۲۹ خردادماه تا ۳ تیر برگزار خواهد شد، شرکت‌های ایرانی و سوری می توانند نشست‌های رودررو با یکدیگر داشته باشند و هیات ایرانی از شرکت‌های معتبر سوری در دمشق و حلب بازدید خواهند کرد.

  علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی www.tesc.ir مراجعه کنند.

  به گزارش ایرنا، با آغاز دوره بازسازی اقتصادی، ایجاد خانه‌های خلاق، صادرات و مراکز نوآوری، تعامل فناورانه این دو کشور ایران و سوریه اهمیت مضاعف پیدا کرده است.


  دیدگاه بگذارید

  avatar
    عضویت  
  Notify of