• شماره خبر : 67462
 • تاریخ انتشار : 19 مرداد 1400
 • پرینت این صفحه
 • نگرانی بابت تامین تخم مرغ در سطح کشور نداریم

  کاشانی گفت: قرار است تا آخر هفته ی جاری معاون بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی نسبت به اصلاح قیمت مصوب تخم مرغ اقدام نماید و اتحادیه میهن آمادگی تامین با توجه به تقاضای بازار را به میزان درخواستی دارد.

  کاشانی گفت: قرار است تا آخر هفته ی جاری معاون بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی نسبت به اصلاح نرخ مصوب تخم مرغ اقدام نماید و اتحادیه میهن آمادگی تامین با توجه به تقاضای بازار را به میزان درخواستی دارد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی و صنایع غذایی ایران(اگنا)؛ حمید کاشانی، رییس هیات مدیره اتحادیه سراسری مرغ تخمگذار میهن با اعلام این خبر افزود: تا اصلاح قیمت جدید اتحادیه میهن آمادگی دارد تخم مرغ استانهای کشور را با توجه به نیازی که دارند تامین نماید.

  وی افزود: قیمت تمام شده تخم مرغ که به تایید معاونت امور دام کشور رسیده از قرار هر کیلو ۱۷۳۰۰ تومان درب مرغداری می باشد و قیمتی که اتحادیه پیشنهاد داده ۱۸۹۰۰ تومان درب مرغداری می باشد و اگر تخم مرغ بالاتر از این نرخ مصوب به دست مصرف کننده می رسد ایراد وارده به سیستم توزیع است و تولید کننده در این میان نقشی ندارد.

  کاشانی افزود: تولیدکنندگان تمام توجه خود را معطوف به تولید نموده اند و اتحادیه میهن با برنامه ریزی های صورت گرفته این اطمینان را به مصرف کنندگان می دهد که هیچ کمبودی بابت تامین تخم مرغ در سطح کشور با نرخ مصوب وجود ندارد.

  وی خاطر نشان کرد:  قیمت های مصوب تخم مرغ توسط معاون بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در دست اصلاح است و تا مصوب شدن آن آمادگی تامین به هر میزان در کشور وجود دارد.


  دیدگاه بگذارید

  avatar
    عضویت  
  Notify of