حضور قدیمی ترین کارخانه خوراک با مالکیت شخصی در نمایشگاه دام و طیور تهران
حضور قدیمی ترین کارخانه خوراک با مالکیت شخصی در نمایشگاه دام و طیور تهران
یکی از قدیمی ترین کارخانجات تولیدکننده خوراک دام و طیور با سابقه 70 ساله در نمایشگاه دام و طیور تهران حضور فعال خواهد داشت و علاقمندان را جهت بازدید از گنجینه این شرکت دعوت به بازدید نموده است.

یکی از قدیمی ترین کارخانجات تولیدکننده خوراک دام و طیور با سابقه ۷۰ ساله در نمایشگاه دام و طیور تهران حضور فعال خواهد داشت و علاقمندان را جهت بازدید از گنجینه این شرکت دعوت به بازدید نموده است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی و صنایع غذایی ایران (اگنا)؛ شرکت تولیدی مرغدانه ، یکی از معتبر ترین و با سابقه ترین تولیدکنندگان خوراک دام و طیور و از بزرگ ترین فروشندگان نهاده های دامی است .

 

روح الله درستکار مدیرعامل این شرکت گفت: شرکت تولیدی مرغدانه تاسیس سال ۱۳۴۸ تحت مدیریت مرحوم حاج عبدالله درستکار، به یکی از شناخته شده ترین شرکت های فعال در حوزه کشاورزی تبدیل شده است . شرکت تولیدی مرغدانه با بیش از ۵۰سال سابقه درخشان قدیمی ترین شرکت  در  صنعت تولید خوراک دام وطیور مفتخر است میزبان  شما در سالن  A38غرفه۱۷باشد .

وی افزود: کارخانه تولید خوراک دام شرکت تولیدی مرغدانه دارای ماشین آلات مدرن جهت تولید یکی از مرغوب ترین خوراک های دام و طیور می باشد و تمامی مراحل تولید زیر نظر کارشناسان مجرب و متخصص و دکتر دامپزشک مقیم  انجام می شود .

وی خاطر نشان ساخت: بزرگ ترین کارخانه استان تهران با ظرفیت تولید بیش از ۲۴۰هزار تن در سال، با بالا ترین تکنولوژی روز، انتهای سال آینده در منطقه اسلامشهر افتتاح خواهد شد .

درستکار یادآور شد: شرکت تولیدی مرغدانه عضو تعاونی تولید کنندگان خوراک دام و طیور استان تهران و البرز و عضو رسمی FIDA(انجمن توزیع کنندگان نهاده های دام و طیور ) می باشد و در جهت بالا بردن اعتماد شما مشتریان گرامی ،همواره در راستای بالا بردن کیفیت محصولات خود تلاش می کند .

وی در خاتمه افزود: شرکت تولیدی مرغدانه امیدوار است با جلب هر چه بیش تر اعتماد شما مشتریان گرامی و گسترش و افزایش میزان تولیدات محصولات خود به بزرگ ترین تولید کننده ایران و خاورمیانه تبدیل شود.