به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی هرمزگان، دکتر جانباز مدیرکل دامپزشکی استان هرمزگان ازصادرات فرآورده های خام دامی به بیش از ۳۲۰۰۰تن از ابتدای امسال تا کنون خبر داد . دکتر جانباز با اشاره به گزارش عملکرد اداره قرنطینه دامپزشکی استان هرمزگان در ۹ ماهه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی هرمزگان، دکتر جانباز مدیرکل دامپزشکی استان هرمزگان ازصادرات فرآورده های خام دامی به بیش از ۳۲۰۰۰تن از ابتدای امسال تا کنون خبر داد .
دکتر جانباز با اشاره به گزارش عملکرد اداره قرنطینه دامپزشکی استان هرمزگان در ۹ ماهه نخست سال جاری اظهار داشت: در این مدت نزدیک به بیست هزار مورد گواهی بهداشتی حمل بین استانی و داخل استانی فرآورده های خام دامی و نهاده های خوراک دام ،طیور و آبزیان و بیش از۱۰۰۰ مورد گواهی بهداشتی جهت ترانزیت کالا مرتبط با دامپزشکی پس از اعمال نظارت‌های لازم، صادر شده است که نشاندهنده اهمیت فعالیت های بهداشتی این اداره کل می باشد.
لازم به ذکر است نظارت و صدور گواهی بهداشتی حمل به منظور تسهیل در ردیابی محموله های مرتبط به منظور حفظ بهداشت و ارتقای سلامت جامعه صورت می پذیرد.