٣١ سخنرانی کلیدی در چارچوب ۱۰ پانل تخصصی
٣١ سخنرانی کلیدی در چارچوب ۱۰ پانل تخصصی

پنجمین کنگره کلینیسین‌های دام های بزرگ تشکیل می شود؛ ٣١ سخنرانی کلیدی در چارچوب ۱۰ پانل تخصصی دبیر اجرایی پنجمین کنگره کلینیسین‌های دام های بزرگ با بیان اینکه سازمان نظام دامپزشکی ایران، پنجمین کنگره کلینیسین‌های دام های بزرگ را در روزهای سوم و چهارم بهمن ماه امسال در سالن همایش های رازی تهران برگزار می […]

پنجمین کنگره کلینیسین‌های دام های بزرگ تشکیل می شود؛

٣١ سخنرانی کلیدی در چارچوب ۱۰ پانل تخصصی

دبیر اجرایی پنجمین کنگره کلینیسین‌های دام های بزرگ با بیان اینکه سازمان نظام دامپزشکی ایران، پنجمین کنگره کلینیسین‌های دام های بزرگ را در روزهای سوم و چهارم بهمن ماه امسال در سالن همایش های رازی تهران برگزار می کند، گفت: ٣١ سخنرانی کلیدی در قالب ۱۰ پانل تخصصی و ١۴ سخنرانی پژوهشی در این کنگره ارائه می شود.

بهمن جاوید لامعی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) اظهار کرد: ۱۰ پانل اصلی کنگره بیماری‌های داخلی و مدیریت تولیدمثل اسب (۲ پانل)، سلامت گله، مدیریت تولیدمثل گاوهای شیری، بهداشت و بیماری‌های پستان، بیماری‌های داخلی گاو، بیماری‌های داخلی و مدیریت تولیدمثل شتر، بیماری‌های داخلی و مدیریت تولیدمثل گوسفند و بز، بیماری‌های استراتژیک و جراحی، هوشبری و لنگش (هر کدام یک پانل) را شامل می شود.

وی افزود: همچنین به منظور ارتقای سطح علمی و پربارتر شدن کنگره، سخنرانی ها توسط استادان، صاحبنظران و اندیشمندان برجسته ارائه می شوند.

او ادامه داد: در بخش بین المللی، دکتر گرونبرگ از آلمان نیز به صورت تصویری و برخی از استادان ایرانی شاغل در کشورهای دیگر هم در این کنگره سخنرانی هایی را ارائه خواهند داد.

معاون پشتیبانی و برنامه ریزی سازمان نظام دامپزشکی اظهار کرد: تفاوت کنگره کلینیسین‌های دام های بزرگ با برخی کنگره های دیگر، تاکید آن بر سخنرانی های کلیدی است.

دبیر اجرایی پنجمین کنگره کلینیسین‌های دام های بزرگ گفت: آیین بزرگداشتی برای تقدیر از دکتر تقی تقی‌پور بازرگانی، استاد بازنشسته دانشگاه تهران در رشته بیماری‌های داخلی دام‌های بزرگ نیز برگزار خواهد شد.