• شماره خبر : 49722
 • تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1399
 • پرینت این صفحه
 • وزیر جهاد کشاورزی وارد زاهدان شد

  وزیرجهادکشاورزی به منظور بهره برداری و بازدید از طرح های بخش کشاورزی سیستان و بلوچستان وارد زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان شد.

  برای سفری دو روزه؛


  وزیر جهاد کشاورزی وارد زاهدان شد


  وزیرجهاد کشاورزی به منظور بهره برداری و بازدید از طرح های بخش کشاورزی سیستان و بلوچستان وارد زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان شد.


  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)؛ به نقل ازایانا در استان سیستان وبلوچستان، کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی به همراه هیاتی از مدیران ارشد این وزارتخانه به منظور افتتاح و بازدید از طرح های بخش کشاورزی وارد زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان شد و مورد استقبال استاندار سیستان وبلوچستان و شماری ازمسئولان دستگاه‌های اجرایی استان قرار گرفت.

  وزیر جهاد کشاورزی در ابتدای ورود به شهر زاهدان با حضور در گلزار شهدای بهشت مصطفی زاهدان با قرائت فاتحه ونثارگل به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

  وزیر جهاد کشاورزی در این سفر دو روزه ضمن دیدار و گفتگو با کشاورزان وبهره برداران بخش کشاورزی ازمراحل اجرایی طرح ۴۶ هزارهکتاری انتقال آب بالوله به دشت سیستان وبرنامه های توسعه ای بخش کشاورزی درزمینه محصولات زراعی،باغی و دامی را بازدید و سیستم های نوین آبیاری در سطح ۱۳۰۰ هکتار در شهرستان دلگان و دو واحد تولیدی کنسانتره خوراک دام و خشک کردن ذرت در شهرستان خاش را راه‌اندازی خواهدکرد.

  این طرح ها که زمینه اشتغال تعدادی از اهالی منطقه بلوچستان را فراهم کرده است اعتباری بالغ بر ۲۳۵ میلیارد ریال را به خود اختصاص داده است.


  دیدگاه بگذارید

  avatar
    عضویت  
  Notify of