سپاه محصولات روی زمین مانده کشاورزان کرمان را خرید
سپاه محصولات روی زمین مانده کشاورزان کرمان را خرید

نامه تشکر کشاورزان به سردار سلامی؛ سپاه محصولات روی زمین مانده کشاورزان کرمان را خرید مدتی است کشاورزان بویژه کشاورزان صیفی‌کار و پیازکار محصولات خود را به نازل‌ترین قیمت هم نمی‌توانند بفروشند. سپاه پاسداران کرمان برای جلوگیری از ضرر و زیان آنها ورود کرده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)؛به نقل از […]

نامه تشکر کشاورزان به سردار سلامی؛

سپاه محصولات روی زمین مانده کشاورزان کرمان را خرید


مدتی است کشاورزان بویژه کشاورزان صیفی‌کار و پیازکار محصولات خود را به نازل‌ترین قیمت هم نمی‌توانند بفروشند. سپاه پاسداران کرمان برای جلوگیری از ضرر و زیان آنها ورود کرده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)؛به نقل از فارس، مسعود اسدی رئیس مجمع هماهنگی تشکل‌های کشاورزی کشور، گفت: تولید پیاز در منطقه کرمان به حدی است که به دلیل عدم برنامه ریزی از سوی دولت به نازل‌ترین قیمت رسیده و در حالی که سازمان تعاون روستایی هر کیلو پیاز را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ۴۵۰ تومان خریداری می‌کند که پول هزینه‌های کشاورز هم درنمی‌آید، سپاه کرمان به تازگی ورود کرده و هر کیلو پیاز را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هزار تومان خرید می‌کند و خودرو هم برای حمل در اختیار کشاورزان می‌گذارد.

اسدی اضافه کرد: دلیل کاهش شدید قیمت مشکلات دولت در نبود صنایع تبدیلی و عدم توجه به بخش بازرگانی محصولات کشاورزی و اجرا نکردن الگوی کشت است.

وی تأکید کرد: اقدام سپاه پاسداران برای کشاورزان بسیار حائز اهمیت بوده و بارقه امیدی در دل کشاورزان ایجاد کرده است، بنابراین مجمع هماهنگی تشکل‌های کشاورزی کشور به نمایندگی از کشاورزان منطقه نامه‌ای به فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوشته و از اقدامات این نهاد تشکر و قدردانی می‌کند.

متن نامه مورد اشاره به این شرح است: