• شماره خبر : 57989
 • تاریخ انتشار : 4 آذر 1399
 • پرینت این صفحه
 • استیضاح وزیر جهاد کشاورزی کلید خورد

  حجت الاسلام حسن شجاعی در پیامی در حساب توئیتری خود نوشت: کشمش کشاورزان با ثمن بخس توسط دلالان خریداری می‌شود و وزارت جهاد کشاورزی فقط تماشا می‌کند.

  طرح سوال از وزیر جهاد کشاورزی روز (یکشنبه ۲ آذر) تقدیم هیئت رئیسه شد؛

  استیضاح وزیر جهاد کشاورزی کلید خورد

  حجت الاسلام حسن شجاعی در پیامی در حساب توئیتری خود نوشت: کشمش کشاورزان با ثمن بخس توسط دلالان خریداری می‌شود و وزارت جهاد کشاورزی فقط تماشا می‌کند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)؛به نقل از میزان،نماینده مردم «ابهر، خرمدره و سلطانیه» در مجلس اظهارداشت: بی تدبیری در این وزارت به اوج رسیده، از بذر گندم گرفته تا نهاده‌های دامی و بازارگاه و… دیروز استیضاح وزیر جهاد کشاورزی را کلید زدیم.

  ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی نیز در گفتگو با تسنیم، از کلید خوردن طرح سوال از کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در مجلس خبر داد.

  وی در همین راستا، افزود: طرح سوال از وزیر جهاد کشاورزی روز (یکشنبه ۲ آذر) تقدیم هیئت رئیسه شد و این سوال جهت بررسی به کمیسیون کشاورزی ارجاع شده است.

  نماینده مردم گرمی در مجلس در تشریح محور‌های سوال از خاوازی، اظهار داشت:عدم استفاده از نیرو‌های متخصص و متعهد استان اردبیل و منطقه مغان در مدیریت کشت و صنعت مغان، گرانی و کمبود بذر و نا مرغوب و همچنین گرانی سموم و کود مناسب برای کشاورزان از جمله محور‌های سوال از وزیر جهاد کشاورزی است.

  اسماعیلی اضافه کرد:عدم برنامه ریزی دولت برای مناطق دیم کاری، نداشتن چرخه مناسب و توزیع و مشکلات دامداران و نازل بودن قیمت دام زنده نسبت به قیمت گوشت در بازار، عدم حمایت از کشاورزان، عدم برنامه ریزی درباره محصولات استراتژیک و همچنین عدم نظارت بر توزیع مناسب نهاده‌های دامی از دیگر محور‌های سوال از آقای خاوازی است.


  دیدگاه بگذارید

  avatar
    عضویت  
  Notify of