• شماره خبر : 62647
 • تاریخ انتشار : 17 فروردین 1400
 • پرینت این صفحه
 • برگزاری نمایشگاه VIV آسیا به تعویق افتاد

  برگزارکنندگان نمایشگاه اعلام کردند که هر دو VIV Asia و Meat Pro Asia به 12-14 ژانویه 2022 (24-22 دی ماه 1400) موکول شده اند.

  برگزارکنندگان نمایشگاه اعلام کردند که هر دو VIV Asia و Meat Pro Asia به ۱۲-۱۴ ژانویه ۲۰۲۲ (۲۴-۲۲ دی ماه ۱۴۰۰) موکول شده اند.

  به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی و صنایع غذایی ایران (اگنا)؛ ستاد برگزاری این دو نمایشگاه اعلام داشت: هر دو رویداد بین المللی، VIV Asia و Meat Pro Asia ، به ژانویه ۲۰۲۲ منتقل شده اند. از این به تعویق انداختن، غرفه داران و بازدید کنندگان ما می توانند یک اتفاق پربار و ایمن را انتظار داشته باشند.

  بر اساس اعلامیه قرار است  Meat Pro Asia  و VIV Asia در سالن های چلنجر IMPACT ، زیر یک سقف  در بانکوک تایلند برگزار گردند. وزارت گردشگری و ورزش تایلند در حال برنامه ۴ فازی جدید است که تا ژانویه ۲۰۲۲ شاهد باز شدن کامل کشور به روی بازدید کنندگان بین المللی خواهد بود.

  مدیر VIV جهانی و مدیر عامل VNU Asia Pacific و VNU Europe ، اعلام داشت: تاریخ و برنامه جدید ما مطابق با اعلامیه دولت تایلند است که تا ژانویه ۲۰۲۲ مجدداً بازگشایی شود.

  رویداد دیجیتال در سال ۲۰۲۱

  پیش از نمایشگاه حضوری در ژانویه سال آینده، VIV Asia و Meat Pro Asia قرار است یک رویداد دیجیتالی را در سپتامبر ۲۰۲۱ برگزار کنند. در این نمایشگاه که به صورت مجازی برگزار خواهد شد هر دو رویداد را در بر خواهد گرفت.


  دیدگاه بگذارید

  avatar
    عضویت  
  Notify of