• شماره خبر : 69225
 • تاریخ انتشار : 31 شهریور 1400
 • پرینت این صفحه
 • معارفه سرپرست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران

  در حکمی از سوی وزیر جهاد کشاورزی، دکتر "اسماعیل قادری فر" به عنوان سرپرست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران منصوب شد و مراسم معارفه ایشان در سازمان برگزار گردید.

  در حکمی از سوی وزیر جهاد کشاورزی، دکتر “اسماعیل قادری فر” به عنوان سرپرست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران منصوب شد و مراسم معارفه ایشان در سازمان برگزار گردید.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی و صنایع غذایی ایران(اگنا) در بخشی از حکم دکتر “سیدجواد ساداتی نژاد” وزیر جهاد کشاورزی آمده است: پیگیری مجدانه وظایف و امور محوله به ویژه توجه جدی به هوشمندسازی زنجیره های تامین و توزیع محصولات کشاورزی، تقویت جایگاه و نقش اتحادیه ها و تشکل های کشاورزی، افزایش نفوذ فناوری و نوآوری در حوزه کشاورزی و توسعه و ترویج کشاورزی قراردادی مورد انتظار است.

  یادآور می شود، دکتر قادری فر سرپرست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، دارای دکترای مدیریت تکنولوژی گرایش تحقیق و توسعه از دانشگاه علامه طباطبائی است و از جمله مسئولیت های اجرایی وی می توان به مدیرکل حمایت و پشتیبانی امور پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مدیرکل تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری، قائم مقام معاون سیاست گذاری و ارزیابی راهبردی و مدیرکل برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت علمی و فناوری و رئیس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اشاره کرد.


  دیدگاه بگذارید

  avatar
    عضویت  
  Notify of