واکسن های زنده علیه بیماری نیوکاسل و برونشیت عفونی، نوآوری در صنعت مرغداری
واکسن های زنده علیه بیماری نیوکاسل و برونشیت عفونی، نوآوری در صنعت مرغداری

شرکت پیلواراد، واکسن های زنده قرص جوشان نئو، برونشیت H120 و گالیواکIB88 را روانه بازار می کند واکسن های زنده علیه بیماری نیوکاسل و برونشیت عفونی، نوآوری در صنعت مرغداری   شرکت پیلواراد، نماینده علمی و فنی مریال سابق در ایران که به تازگی در کمپانی بوهرینگراینگلهایم(Boehringer Ingelheim ) ادغام شده است، واکسن های زنده […]

شرکت پیلواراد، واکسن های زنده قرص جوشان نئو، برونشیت H120 و گالیواکIB88 را روانه بازار می کند

واکسن های زنده علیه بیماری نیوکاسل و برونشیت عفونی، نوآوری در صنعت مرغداری

 

شرکت پیلواراد، نماینده علمی و فنی مریال سابق در ایران که به تازگی در کمپانی بوهرینگراینگلهایم(Boehringer Ingelheim ) ادغام شده است، واکسن های زنده قرص جوشان نئو، برونشیت H120 و گالیواکIB88 را به زودی روانه بازار خواهد کرد. این واکسن های جدید یک نوآوری در صنعت پرورش طیور محسوب می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا)، واکسن های زنده علیه بیماری نیوکاسل و برونشیت عفونی( سویه کلاسیک ماساچوست و واریانت ۷۹۳/B )یک نوآوری در صنعت مرغداری است که در همایش معرفی واکسن‌های زنده قرص جوشان (Avinew Neo, Bioral H120 Neo, Gallivac IB88 Neo) معرفی شدند.

همایش پیلواراد

 

حضور استادان دانشگاهی، متخصصان و فعالان صنعت طیور در همایش

 

در این همایش که توسط شرکت پیلواراد (Boehringer Ingelheim) در روز یکشنبه مورخ ۷ ابان ماه در سالن همایش‌های هتل ارم تهران برگزار شد، استادان دانشگاهی، مدیران و کارشناسان سازمان دامپزشکی کشور و مرکز ملی تشخیص و آزمایشگاه‌های مرجع و مطالعات کاربردی (CVL)، انجمن تولیدکنندگان جوجه یک‌روزه، نمایندگان توزیع استانی، مراکز واکسیناسیون و شرکت‌های خرده‌فروشی واکسن، کلینیسین‌های طیور در بخش خصوصی، مدیران نشریه‌های تخصصی نسخه دامپزشکی، کشت و صنعت و شرکت همایش سازان معاصر حضور داشتند.

 

معرفی دستاوردها و محصولات جدید توسط متخصصان

دکتر آرش قلیانچی، دانشیار دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران در خصوص آخرین یافته‌های تحقیقاتی در زمینه بیماری‌های تنفسی طیور، در این همایش سخنانی ایراد کرد. همچنین دکتر ولید الصالح Walid Alsaleh، در خصوص معرفی کمپانی (Boehringer) و ادغام آن با شرکت مریال فرانسه سخنرانی کرد.

دکتر نیکلاس تورنر Nicolas Tourneur ، در خصوص معرفی محصولات جدید کمپانی (Boehringer) و چگونگی تولید واکسن‌های Neo Range و خصوصیات آن‌ها توضیحات مفصلی ارایه داد و در ادامه دکتر فرانچسکو پراندینی Francesco Prandini، در زمینه آماده‌سازی و نحوه مصرف واکسن‌های نئو به روش‌های مختلف مطالب ارزشمندی را بیان کرد.

گفتنی است؛ شرکت پیلواراد امیدوار است با ثبت، واردات و معرفی واکسن‌های قرص جوشان و مزایای این‌گونه واکسن‌ها در کنترل بیماری‌های نیوکاسل و برونشیت عفونی طیور در کشور گام موثری بردارد.