• شماره خبر : 45715
 • تاریخ انتشار : 2 دی 1398
 • پرینت این صفحه
 • ویوان؛ تنها منتخب و نماینده صنعت دام و طیور در برترین های هفته پژوهش کشوری

  شرکت دانش بنیان ویوان تولید کننده افزودنی های خوراک دام و طیور، بعنوان مرکز تحقیق و توسعه نمونه واحد های تولیدی صنعتی و معدنی کشور انتخاب گردید و همچنین یکی از طرح های پژوهشی این شرکت، بعنوان طرح برتر استانی معرفی گردید.

  گروه ویوان

  ویوان؛  تنها منتخب و نماینده صنعت دام و طیور در برترین های هفته پژوهش کشوری

  شرکت دانش بنیان ویوان تولید کننده افزودنی های خوراک دام و طیور، بعنوان مرکز تحقیق و توسعه نمونه واحد های تولیدی صنعتی و معدنی کشور انتخاب گردید و همچنین یکی از طرح های پژوهشی این شرکت، بعنوان طرح برتر استانی معرفی گردید

   

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا) در اولین روز هفته پژوهش مصادف با ۲۵ آذرماه، طی مراسمی که از سوی ستاد هفته پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، واحد تحقیق و توسعه گروه دانش بنیان ویوان بعنوان واحد نمونه تحقیق و توسعه در میان واحد های صنعتی و معدنی کشور انتخاب گردید و همچنین لوح تقدیر و تندیس طرح پژوهشی برتر استانی نیز به این شرکت اهدا گردید.

   

  در این ارزیابی شاخص هایی مانند توسعه علم در صنعت دام و طیور، تحقیقات و پژوهش های علمی انجام شده و کیفیت آنها، برگزاری رویدادهای علمی، دارا بودن استانداردها و مجوز های سازمان دامپزشکی  و سازمان ملی استاندارد، دانش بنیان بودن، بودجه های تحقیقاتی سالانه، میزان آموزش کارکنان و… از مهمترین ملاک های انتخاب این شرکت بوده است.

   

  احسان میرزاده، کارآفرین برتر و مدیرعامل شرکت دانش بنیان ویوان اعلام داشت: شرکت ویوان، از سال ۱۳۸۵ با ماموریت کمک به سلامتی جامعه از طریق تولید افزودنی های مطمئن خوراک دام و طیور، فعالیت خود را آغاز نموده و همواره تلاش کرده بعنوان یک شرکت ارزش آفرین برای تمامی ذینفعان خود بویژه مشتریان و فعالان صنعت دام و طیور باشد.

  وی افزود: یکی از مهمترین ارزش هایی که گروه دانش بنیان ویوان برای مشتریان خود ارائه می نماید تجربه خرید خوب و عالی افزودنی های مطمئن و دانش محور است.

  میرزاده اضافه کرد : شرکت دانش بنیان ویوان برای ایجاد این ارزش بیش از ۴۶ طرح علمی و پژوهشی با همکاری دانشگاه ها و مراکز معتبر علمی و تحقیقاتی کشور انجام داده و حاصل این تحقیقات تولید محصولاتی  نوین و مطمئن بوده است.

  وی خاطر نشان ساخت: محصولاتی شرکت دانش بنیان ویوان تولید و عرضه می نماید، سلامتی دام و طیور را تضمین نموده و موجب سودآوری پایدار واحد های تولیدی و پرورشی در این صنعت می گردد.


  دیدگاه بگذارید

  avatar
    عضویت  
  Notify of