• شماره خبر : 57104
 • تاریخ انتشار : 15 آبان 1399
 • پرینت این صفحه
 • نمایشگاه EuroTier در فوریه ۲۰۲۱ بصورت دیجیتال برگزار می شود

  نمایشگاه دوسالانه دامپروری EuroTier به دلیل مشکلات Covid-19 فقط به صورت دیجیتالی در تاریخ 9-12 فوریه 2021 آنلاین برگزار می شود.

  EuroTier 2021 online

  نمایشگاه دوسالانه دامپروری EuroTier به دلیل مشکلات Covid-19 فقط به صورت دیجیتالی در تاریخ ۹-۱۲ فوریه ۲۰۲۱ آنلاین برگزار می شود.

  به گزارش بخش بین المللی پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی و صنایع غذایی ایران، این خبر توسط انجمن کشاورزی آلمان (DLG) ، که سازمان دهنده این رویداد است، منتشر شده است.

   این نمایشگاه به طور معمول هر دو سال یک بار در ماه نوامبر (آبان) در هانوفر آلمان برگزار می شود، اما نسخه ۲۰۲۰ این رویداد به دلایل شیوع کرونا قبلاً به فوریه ۲۰۲۱ موکول شده بود.

  با توجه به اینکه در بسیاری از نقاط جهان بهبود واقعی در وضعیت این ویروس مشاهده نمی شود، پیش بینی گسترده ای برای برنامه ها پیش بینی شده بود. از این گذشته ،VIV Asia 2021  که برای ماه مارس در بانکوک تایلند برنامه ریزی شده بود، به همین دلیل به سپتامبر ۲۰۲۱ موکول شده بود.

  EnergyDecentral ، نیز که نمایشی برای تأمین انرژی نوآورانه می باشد، که همیشه در محل استقرار EuroTier برگزار می شود ، به صورت دیجیتالی نیز برگزار می شود.

  EuroTier 2021: نسخه دیجیتال

  بازدید کنندگان آنلاین EuroTier می توانند از ۱ فوریه به پلت فرم  EuroTier Digital وارد سیستم شوند تا شرکت های شرکت کننده و برنامه فنی را شناسایی کنند. قرار ملاقات برای جلسات صوتی- تصویری و همچنین تماس با سایر شرکت کنندگان نیز امکان پذیر است. ویژگی های کامل، از جمله تقویم، متن، چت، صوتی و تصویری از ۹ فوریه در دسترس خواهد بود.

  به محض ثبت نام، هر شرکت کننده در پروفایل شخصی خود می تواند قرار ملاقات های خود را با تولید کنندگان مربوطه، تنظیم نماید و یک برنامه و لیستی از مخاطب آنها را دریافت کند.

  رویدادهای جانبی و سمینارهای EuroTier 2021

  “DLG Studio” و “DLG Spotlights” از رسانه های بین المللی برخوردار هستند که به صورت زنده یا از طریق پخش مستقیم اطلاعات این رویداد را ارائه می دهند و فرصت تعامل با سخنرانان از طریق چت، پرسش و پاسخ یا رای گیری وجود دارد. علاوه بر این، فروم های بحث و گفتگو هم به صورت عمومی و هم به صورت خصوصی وجود خواهد داشت.

  پس از اتمام دوره نمایشگاه ، از ۱۳ فوریه، پلت فرم همچنان تا ۱۵ آوریل ۲۰۲۱ قابل مشاهده خواهد بود ولی در آن زمان، گزینه های صوتی و تصویری در دسترس نخواهد بود. جدول زمانی کامل در وب سایت EuroTier موجود است.


  دیدگاه بگذارید

  avatar
    عضویت  
  Notify of