پیشنهاد ۷۰۰۰ میلیارد تومان برای تقویت صندوق بیمه کشاورزی
پیشنهاد ۷۰۰۰ میلیارد تومان برای تقویت صندوق بیمه کشاورزی

علی بهادری جهرمی پیشنهاد داد: پیشنهاد ۷۰۰۰ میلیارد تومان برای تقویت صندوق بیمه کشاورزی سخنگوی دولت گفت: هفت هزار میلیارد تومان برای تقویت صندوق بیمه محصولات کشاورزی در لایحه بودجه ۱۴۰۱ پیش بینی شده که نهایی شدن آن در گرو مصوبه مجلس است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)؛به نقل از فارس، علی […]

علی بهادری جهرمی پیشنهاد داد:

پیشنهاد ۷۰۰۰ میلیارد تومان برای تقویت صندوق بیمه کشاورزی

سخنگوی دولت گفت: هفت هزار میلیارد تومان برای تقویت صندوق بیمه محصولات کشاورزی در لایحه بودجه ۱۴۰۱ پیش بینی شده که نهایی شدن آن در گرو مصوبه مجلس است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)؛به نقل از فارس، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در مورد جزئیات ادامه بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ دولت گفت: هفت هزار میلیارد تومان برای تقویت صندوق بیمه محصولات کشاورزی پیش بینی شده که نهایی شدن آن در گرو تصویب مجلس است.

وی گفت: یکی دیگر از مصوبات هیات وزیران در راستای توسعه اینترنت همگانی و دسترسی آحاد مردم کشور و برخی از روستاها و مناطق حاشیه‌ای و دورافتاده بود که زیرساخت‌ها و تاسیسات برقی لازم را به منظور توسعه شبکه اینترنت ندارند.

به گفته سخنگوی دولت،‌ همچنین یکی از برنامه‌ها و مصوبه‌های بسیار خوب دولت موضوع تقویت نقش مردم در اداره کشور به ویژه حوزه‌های اقتصادی است.