• شماره خبر : 72824
 • تاریخ انتشار : 18 دی 1400
 • پرینت این صفحه
 • شرکت ساوانا صادرکننده نمونه و برتر استان مازندران شد

  شرکت ساوانا صادرکننده نمونه و برتر در سال 1399 استان مازندران شد و لوح سپاس دریافت کرد. استاندار مازندران و رییس اتاق بازرگانی استان مازندران طی مراسمی با اعطای لوح سپاس، از دکتر عبدالعلی طهماسبی به‌عنوان صادرکننده نمونه و برتر استان مازندران تقدیر نمودند. در متن این تقدیرنامه آمده است:

  شرکت ساوانا صادرکننده نمونه و برتر در سال ۱۳۹۹ استان مازندران شد و لوح سپاس دریافت کرد. استاندار مازندران و رییس اتاق بازرگانی استان مازندران طی مراسمی با اعطای لوح سپاس، از دکتر عبدالعلی طهماسبی به‌عنوان صادرکننده نمونه و برتر استان مازندران تقدیر نمودند. در متن این تقدیرنامه آمده است:

  جناب آقای عبدالعلی طهماسبی

  مدیرعامل محترم شرکت تولیدی ساوانا طیور پارس

  موضوع: لوح سپاس

  سلام‌علیکم؛

  همت بی‌نظیر جنابعالی، تبلور اندیشه توانستن در قامت بلند مردانی است که واژه‌ها از تقدیر عملکردشان در برداشتن گام‌هایی استوار در مسیر توسعه اقتصادی ناتوان مانده است.

  لذا، ضمن ابراز مراتب سپاس، اهتمام و تلاش مجدانه‌اتان برای احراز مقام صادرکننده نمونه و برتر  استان مازندران در سال ۱۳۹۹گویای اقدامات همه‌جانبه و فعالانه‌اتان در شرایط سخت جنگ اقتصادی و تحریم است که واقعاً در خور تحسین و تقدیر می‌باشد.

  امید است با استعانت از خداوند متعال و تحت توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در سال مزین به تولید، پشتیبانی و مانع‌زدایی‌ها با بهره‌گیری حداکثری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود بیش‌ازپیش شاهد شکوفایی موفقیت‌های روزافزون ایران عزیز در عرصه اقتصاد جهانی به‌ویژه صادرات غیرنفتی باشیم.

  سیدمحمود حسینی‌پور                                                                  عبداله مهاجر دارابی

  استاندار مازندران                                                                        رییس اتاق بازرگانی استان مازندران


  دیدگاه بگذارید

  avatar
    عضویت  
  Notify of