• شماره خبر : 54842
 • تاریخ انتشار : 19 شهریور 1399
 • پرینت این صفحه
 • نمایشگاه صنعت دام و طیور SPACE فرانسه امسال بصورت مجازی برگزار می شود / تطبیق نمایشگاه با شرایط کنونی

  با توجه به شرایط موجود و همه گیری ویرووس کووید 19 همانگونه که قبلا به اطلاعتان رسید نمایشگاه2020 SPACE به شیوه همیشگی برگزار نخواهد شد و این رویداد به صورت مجازی از تاریخ 25-28 شهریور ماه برگزار می گردد.

  space 2020

  با توجه به شرایط موجود و همه گیری ویرووس کووید ۱۹ همانگونه که قبلا به اطلاعتان رسید نمایشگاه۲۰۲۰ SPACE به شیوه همیشگی برگزار نخواهد شد  و این رویداد به صورت مجازی از تاریخ ۲۵-۲۸ شهریور ماه برگزار می گردد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا)؛ ستاد اجرایی نمایشگاه دام و طیورSPACE فرانسه با ارسال ایمیلی به دفتر اگنا اعلام داشت به درخواست علاقه مندان و غرفه دارانی که قبلا ثبت نام کرده بودند، با تصمیم مدیران، نمایشگاه درهمان تاریخ ۱۸-۱۵ سپتامبر(۲۸-۲۵ شهریور ماه ۱۳۹۹) به صورت مجازی برگزار خواهد شد

  این ستاد سرفصل های امسال این نمایشگاه ها را بصورت زیر بیان نمود:

  در بخش نوآوری ها، امسال با توجه به درخواست غرفه داران، بخش نوآوریها همانند سالهای گذشته انجام خواهد شد. معرفی برندگان و اهدا جوایزمانند سالهای قبل درمحل پارک نمایشگاه در تاریخ سه شنبه ۱۵ سپتامبر اجرا شد.بخش نوآوری ها امسال ۲۵ ساله شد. به همین دلیل از هیات ژوری خواسته شد ۱۰۰ نوآوری برتر این ۲۵ سال را انتخاب و معرفی کنند.

  بخش ملاقاتهای آنلاین B2B  که از جذاب ترین بخش های نمایشگاه ها محسوب می شوند و برای بازدیدکنندگان این امکان را فراهم آورده است تا با غرفه داران در تماس باشند در برنامه ی امسال میتوانید از طریق اپلیکیشن تلفن همراه اسپیس قرارملاقات خود را با غرفه داران مورد نظر بین ۳۰-۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور الی ۹ مهر) تنظیم کنید.

  در بخش کنفرانسهای آنلاین، همه ساله حدود ۱۰۰ کنفرانس برای مبادله، شناخت و تخصص برگزار می شود و امسال این کنفرانس ها به صورت مجازی برگزار خواهد شد. در حال حاضر بیش از ۱۰ کنفرانس برنامه ریزی شده است.

  بخش جذاب و پرمخاطب ژنتیک که معرفی و مسابقه حیوانات بوده و از سنتهای دیرین این نمایشگاه است نیز امسال به ویژه در بخش خرید مزایده ای ژنومیک برگزیده (Genomic Elite) به صورت مجازی از ۱۶-۱۰  سپتامبر (۲۶-۲۰ شهریور) برگزار می شود.. امسال نیز نژادهای برتر ویژه نژادهای  NORMANDE و AQUITAINE BLONDE به طور مجازی معرفی خواهند شد .

  در بخش بین الملل این رویداد همه ساله ۱۵هزار بازدیدکننده در زمینه پرورش دام و طیور از ۱۲۰  کشور در ماه سپتامبر به شهر رن می آیند. نظرات تعدادی از بازدیدکنندگان را از طریق مجازی می توانید مطالعه کنید

   SPACE-TV نیز از طریق AGRI-WEB  برنامه های امسال و گزارش های مختلف در مورد نمایشگاه را پوشش خواهد داد و SPACE اولین نمایشگاهی است که پادکست و رادیو ویژه خود را راه اندازی کرده و به صورت رایگان از تابستان امسال روی سایت www.space.fr   قابل دسترس خواهد بود و شما را در جریان آخرین اخبار قرار می دهد، ضمنا دریوتیوب، اپل پادکست، گوگل پادکست و اسپاتیفای نیز قابل استفاده خواهد بود.

  این ستاد در انتها اعلام داشت: در روز چهارشنبه ۱۶ سپتامبر (۲۶ شهریور) برای روشن شدن زنجیره غذایی و تمام فعالیت های مرتبط و همچنین موضوع قرنطینه و اهمیت زنجیره غذایی و ظرفیت آن برای تغذیه شهروندان ، پیش بینی ملاقاتهایی برای نشان دادن تمام جزییات تهیه مواد غذایی از ابتدا تا انتهای زنجیره را فراهم آورده اینم و این روز به این کار تخصیص داده شده است. در روز  پنجشنبه ۱۷ سپتامبر (۲۷ شهریور) نیز مطبوعات از دو مزرعه کشاورزی بازدید خواهند نمود.


  دیدگاه بگذارید

  avatar
    عضویت  
  Notify of